Květen 2010

Lay pro Barbie

28. května 2010 v 19:08 | B-eauty* |  Laye na objednávku
Pro Barbie
Takže, další lay na přání. Tentokrát s přírodním motivem. Měl být modro-zeleno-hnědý, no tak ta hnědá tam není, snad nevadí. Není úplně nejhorší, ale žádná velká sláva. Snad se bude líbit.

NÁHLED

+ bonusy (ikonka, oddělovač, avatar)
ikonka nature
oddělovač motýl
avotar nature

Pokud se ti líbí napiš mi na anonymni.tvor@seznam.cz jméno a heslo a já ti ho nastavím (nebo si ho nastav sama), pokud ne nevadí, klidně to napiš, já se neurazím :)

Nový kabátek blogu

27. května 2010 v 14:00 | B-eauty* |  Moje kecy
Oddělovač
Avatar oujé
Ahojky lidi, tak zde můžete vidět nový design. Je takový přírodní, nebezpečný, no prostě džungle :) Myslím, že se k tomuhle blogu hodí. O něco podobného jsem se snažila už delší dobu, tak se to konečně povedlo (trochu). Jinak jak je tam v záhlaví to graphic a art, tak to nejsou žádný odkazy, to má jenom znázorňovat o čem tenhle bloček je. Trochu mě trápí to menu, nedá se moc číst. No, stejně jsou tam jen nedůležité informace o mě, tak si to kdyžtak označíte a přečtete no... Hlavní menu je nahoře, v horním boxu, tam jsou odkazy na jednotlivé rubriky (no to je asi jasný no... :D) Jinak design jsem dělala včera odpoledne (spíš večer) a dodělala + nastavila dnes ráno (školu jsme měli až od 9:40, takže dobrý :)) Jinak abych se váz nezapoměla zeptat, jak se vám ten design líbí ?? Prosím upřímné názory, žádný "ááá dokonalej" a tak podobně a přitom si myslíte "no hnus". Prostě upřímný názor. No já vám hlavu neutrhnu. A ještě abyh neporušila ©, tak v menu jsou odkazy a dám je ještě semka :
Textura dřeva na lay : ZDE
Ostatní obrázky na lay : Google

Opravdu všechny ty obrázky kromě toho dřeva na pozadí, jsem vyhrabala na google, dobrý ne ?

Švédsko...

23. května 2010 v 16:49 | B-eauty* |  Moje kecy
Tak lidi, včera jsem se vrátila po 9 dnech ze Švédska. Jeli jsme tam se školou, kdo chtěl. Řeknu vám, je to úžasná země, z nich by si měli Češi brát příklad. Všichni jsou tam hrozně moc milý, každému pomůžou, přes noc se nechávají domy odemčené - nekrade se tam, nikde nenajdte pohozené odpadky, všude třídí odpad a u silnice nejsou žádné bilboardy... prostě krása. Proto je ve Švédsku nádherná, nedotčená příroda. Jinak kde jsem tam všude byla, takže v různých muzeích, např. v muzeu Husqarny, Volva, zápalek, lodi Vasa..., potom jsme viděla různé památky a významné stavby, prošla jsem se po rašeliništi, jezdila na kole a kánoi... zkrátka úžasný. Vě Švédsku nejsou Katolíci, ale protestanti, proto mají jiné kostely. Lidičky, jsem uchvácena, jesli budete někdy mít tu možnost navštívit Švédsko, vřele doporučuji. PS.: Fotografie dodám později, mám jich fakt dost :)

Avatary - kapička

12. května 2010 v 17:47 | B-eauty* |  Počítačová grafika
Takže, našla jsem na dA úžasnej obrázek kapičky a prostě jsem zněj musela něco vyrobit. Takže... 3 avatary ! (nejvíc se mi líbí ten první)
1a
2a
3a
Zdroj obrázku kapky : gypsy-.deviantart.com

Něco o mé maličkosti....

12. května 2010 v 17:30 | B-eauty* |  Moje kecy
No tak abych tu napsala něco trochu o sobě. Jak už víte je mi 13 let, chodím druhým rokem na Gimnázium, ale to tu teď rozebí rat nebudu. Já jsem povahově dost nesmělá, s nikým se nezačnu jen tak bavit, to on musí začít se mnou. Když mě o něco požádáte tak vám to splním a nic nenamítám (toho moje kamarádka s radostí využívá). Nejsem takový ten typ co se hned urazí a jsem hodně citlivý člověk. S ostatnímy se nikdy moc nehádám. Nemám ráda, když se lidé hodnotí podle vzhledu, například, když k nám do třídy přišla nová spolužačka a představovala se nám, )nikdo s ní předtím nemluvil a všichni se uchechtávali a šeptali si pomluvy, ona je totiž tlustá. Moje nejlepší kamarádka tenkrát řekla : S takovým tlustým prasetem se přece nebudeme kamarádit, viď Evi ? (já jsem Eva), přišlo mi to tenkrát od ní celkem hnusný. Ukázalo se, že nová sploužačka je celkem vpohodě, ikdyž já jsem její jediná kamarádka, no.... Příjde mi hnusný odsuzovat lidi podle vzhledu, já taky nejsem žádná krasavice - dlouhé, hnědé vlasy, hnědé oči, brýle, spíš velký nos....žádná sláva. Ale já to neřeším. Podle mě nazáleží na vzhledu, ale na tom co má člověk unitř, obtazně řečeno, jakou má duši.
Tak tu bude asi vše, toť můj názor.
+ Přidávám svojí fotku (taková abstraktní, focená na chatě na zahradě)
Pozn.: Ta houpačka už křupla...pode mnou :D
Já

Návod na lay...

7. května 2010 v 18:10 | B-eauty* |  Moje kecy
Ahojky lidičky, tak jsem se rozhodla, že udělám návod na layout. No nevím, jestli je to moc srozumitelný, ale snaha se cení že... Pachtila jsem se s tim celkem dobu, takže nekrást a kopírovat prosím se zdrojem. A ještě upozorňuji, že někde tam nejsou háčky a čárky, to kvůli tomu že v Photoshopu nejdou psát. Návod je pro ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS.
Je to lay s mraky...s kouzelnými mraky...
Celý článek ↓

Lay pro Ayumiko

6. května 2010 v 19:38 | B-eauty* |  Laye na objednávku
Tak jsem ti konečně udělala ten design, moc se omlouvám za spoždění. Doufám, že se ti bude líbít. Barvy jsi nechala na mě, tak snad ti nebude vadit taková fialová...
30 s
+ bonus - IKONKA
Ayumiko
Pokud se ti líbí napiš mi na anonymni.tvor@seznam.cz jméno a heslo a já ti ho nastavím, pokud ne nevadí, klidně to napiš, já se neurazím :)


Něco málo o mně a blogování...

3. května 2010 v 19:28 | B-eauty* |  Moje kecy
Tak jsem se rozhodla, že napíšu něco málo o historii mého blogování.....K blogu jsem přšla kvůli kamarádkám, které měli blog, tak jsem si řekla, že to taky zkusím. Můj první blog měl adresu moje jméno a příjmení - což nebylo moc ideální, a byl o zvířatech - články zkopčené z wikipedie, velmi originální že...Tak dál, potom jsem si založila blog o Starověkém Egyptě ♥ (egyptstary.blog.cz) články opsané z knížek, nebo od někud skopírované, takže taky super... Pak jsem si založila blog w-e-l-c-o-m-e-t-o-m-y-b-l-o-g.blog.cz (naprosto úžasná adresa, já vím :D), jenže jsem tam napsala blbě E-mail, takže jsem to ani nemohla aktivovat (naštěstí). No a pak přišel na řadu blog welc0me.blog.cz, tak tu už by se možná dalo považovat za blog (pardon, BlOgíSeQ). Dávala jsem tam svojí "grafiku" (jesli se tomu dá tak říkat), dělala záhlaví na objednávku, dávala tam ale i takové příšernosti jako : KuSovKy (blééé), bleskovky (na co ?), trapné, pětislovné články, prosíkování o hlásQy v SONB, pixelky......prostě typ blog IN BloGíSeQ,  prostě blog na nic(ani se na něj nekoukejte..). Na ten blog nějakou dobu nepsala, ale po nějakých měsících jsem si myslela, že bych ho mohla trochu zkultivovat, jenže to už nešlo, to bych musela smazat naprosto všechno....Potom jsme si se sestrou založily blog o grafice graphic-dessy.blog.cz, tam ještě píšeme. A někdy v té době jsem si založila blog o Michaelovi Jacksonovi (mj-4ever.blog.cz), já vím, že je neoriginální blog o celebritě, jenže já Michaela stašně moc miluju...., moc na ten blog sice nepíšu, ale snažím se, aby byl alespoň trochu autorský..
V celém článku ukázka mé prvotné "grafiky" ↓