Srpen 2010

4 laye na přání...

16. srpna 2010 v 15:00 | B-eauty* |  Laye na objednávku
Takže, drazí lidé udělala jsem několik (4) layů na přání - zázrak :D Nejsou nijak zvlášť povedené, ale snad to objednávající přežijí. Jinak laye na objednávku nedělám popořadě, jak jste si napsali, ale podle toho na co mám zrovna náladu - někdo si objedná lay s přírodou, začnu ho dělat, nepovede se mi, vykašlu se na to a udělám lay s celebritou co si objednal člověk po něm a ten s přírodou dodělám potom, chápete ? Doufám že mě za to nezabijete.. :) Objednávky layů jsou stále POZASTAVENY.
Takže teď už ty designy :

1. Lay pro : adelinka (http://adelinkaprdelinka.blog.cz/)
S přírodním motivem, barvy měly být fialová, červená a černá - celkem splněno :)
Lay - přání1
_______________________________________________

Celý článek :)

Jsem zpět + apsolutně nestíhám...

15. srpna 2010 v 17:08 | B-eauty* |  Moje kecy
Ahoj lidi, tak právě jsem se vrátila z chaty. Měla jsem se tam celkem dobře, hezký počasí...no. Ale právě jsem zijstila (s hrůzou :D), že si u mě objednalo strašně moc lidí design (asi 8-9) což je vcelku dost, takže si budete muset chvilku počkat (opravdu se za zpoždění moc omlouvám, budu se snažit vše co nejrychleji vyřešit).!! A POZASTAVUJI OBJEDNÁVKY LAYŮ dokud všechny nedodělám !! Takže si teď prosím o laye nikdo nepište ! Tak to je ode mě asi vše :) Mějte se.

Lay pro ♪◦□Lady♥Fun□○♪

6. srpna 2010 v 13:26 | B-eauty* |  Laye na objednávku
Takže po delší době jsem tady. Tentokrát mám tady lay pro  ♪◦□Lady♥Fun□○♪ (http://lady-fun.blog.cz/), vlastně dva laye, protože jsem jeden udělala a potom se mi moc nelíbil, tak jsem vyrobila ještě jeden, který taky není nic moc. Majitelka sama vybere který chce, nebo jestli nechce žádný :)

Lay č.1
Selena G

Lay č.2
Selena G1

K vybranému lay ráda dodělám ikonku a avatar, případně popisky do menu :)


Pokud se ti některý z nich líbí napiš mi na
anonymni.tvor@seznam.cz číslo laye (č.1, č.2) + jméno a heslo a já ti ho nastavím, nebo si ho můžeš nastavit sám/a pokud nelíbí nevadí, klidně to napiš, já se neurazím.
PS.: Lay nijak neupravuj a byla bych ráda, kdyby sis dal/a do menu nebo kamkoli jinam odkaz na mě, nebo mojí ikonku (najdeš jí v zápatí :))