Moje kecy

Znovu....od začátku....

1. ledna 2011 v 16:51 | B-eauty*
Ahoj přátelé, takže po několika měsících jsem opět zde. No, uznávám, že jsem to tady ty 4 měsíce pěkně zanedbávala...ale vracím se!
Nejprve bych vám chtěla říci, že uzavírám objednávky layoutů, už jsem to tu psala mockrát, ale stále si o ně píšete....takže prostě a jednoduše: laye na přání nedělám! A ty co si u mě objednali těm se moc omlouvám...nemám na to vůbec čas a navíc už od srpna byly objednávky pozastaveny...takže prosím příjměte mou omluvu..
Jinak na blog se budu snažit psát častěji, měly by se tu časem objevit i mé povídky (to se těšte :D) a i nadále sem budu přidávat svou grafiku (i volné laye) a své kresby a fotografie...Prostě takový napůl grafický a napůl autorský blog, no....
Všechny články co tady doposud jsou zde nechám, nic nebudu mazat (aby tady něco bylo :D)
Tak doufám, že se zde budete bavit a budete sem chodit :)
Jo a ještě, je tu i nastaven nový design, jak můžete viděti. Doufám, že se vám aspoň trochu líbí a zobrazuje se vám správně... Mě osobně nepříjde nejhorší...V jednoduchosti je krása! Inspirovaný podle jednoho designu, co jsem našla na deviAntartu, ale není to vůbec poznat, protože vypadá úplně jinak :D
A ještě bych vám ráda popřála ŠŤASTNÝ A VESELÝ NOVÝ ROK, hodně štěstí, lásky, radosti, spokojenosti, mnoho úspěchů a splněných snů. :)

+ náhled nového, aktuálního designu
B-eauty.blog.cz
Mějte se, přátelé a užívejte si života :)
Vaše B-eauty*

Jsem zpět + apsolutně nestíhám...

15. srpna 2010 v 17:08 | B-eauty*
Ahoj lidi, tak právě jsem se vrátila z chaty. Měla jsem se tam celkem dobře, hezký počasí...no. Ale právě jsem zijstila (s hrůzou :D), že si u mě objednalo strašně moc lidí design (asi 8-9) což je vcelku dost, takže si budete muset chvilku počkat (opravdu se za zpoždění moc omlouvám, budu se snažit vše co nejrychleji vyřešit).!! A POZASTAVUJI OBJEDNÁVKY LAYŮ dokud všechny nedodělám !! Takže si teď prosím o laye nikdo nepište ! Tak to je ode mě asi vše :) Mějte se.

Jsem tady...

26. července 2010 v 7:22 | B-eauty*
Ahojky lidi, tak už jsem zpátky z chaty. Bylo to tam super, potom přidám i nějaký "umělecký" fotky, co jsem tam nafotila. Jinak musím pozastavit objednávky designů, protože teď si u mě objednalo asi 6 lidí a já apsolutně nestíhám, takže jsou pozastavený dokud všechno nododělám, což se pokusím co nejdřív, nejlíp ješte dnes.
Tak se mějte, vaše B-eauty*

Odjíždím...

16. července 2010 v 20:58 | B-eauty*
Ahojky lidičky, jak už nadpis vypovídá, nebudu tu. Zítra vás opustím - odjíždím s rodinou na chatu. Vracíme se až za týden - příští sobotu nebo neděli. Články přednastavené nejsou, takže tu nic nebude. Lidé co si u mě objednali laye musí týden bohůžel počkat, moc se omlouvám. Tak se mějte, užívejte si prázdniny a neproseďte je celé u PC.____________________________ Vaše B-eauty*

Hm.. mírně mi hrabe...

16. července 2010 v 9:38 | B-eauty*
Nazdar lidi, tak jsem se rozhodla, že tady udělám takovou věc. Nevím jak jsem na to přišla, ale zkrátka mě to napadlo. Bude to vlastně takový test co o mě víte, milí zlatí.
Takže, aby jste tomu rozumněli, vždycky budou dvě možnosti a vy budete muset vybrat, co si myslíte, že na mě sedí, nebo co mám radši, chápete ?
Ceny nebudou žádné, nanejvejš vám udělám design, ale ten bych vám udělala stejně, no.
Takže začneme :
1. Jsem pesimista / optimista ?
2. Jsem výrazná / tichá (šedá myš) ?
3. Mám vysoké / nízké sebevědomí ?
4. Jsem dobrá na sport : ANO / NE ?
5. Mám radši: Lady Gaga / Avril Lavigne ?
__________
6. Podle vás : Mám dobrou grafiku: ANO / NE

Je mi jasný, že to většinou nemůžete vědět, ale typněte si, nebo to odhadněte podle mejch článků. 6. podle svého názoru. Tak.
Můžete psát.
Vaše B-eauty*

Past layouts

15. července 2010 v 13:52 | B-eauty*
Takže do tohoto článku budu přidávat všechny laye, jak jsem je měla postupně nastavené na blogu. Můžete mi napsat, který se vám nejvíce líbí :)
PS.: Pro plnou velikost klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a vyberte otevřít obrázek.

Celý článek ↓

Opouštím vás...

1. července 2010 v 8:48 | B-eauty*
Takže, osoby, mám tu takové menší oznámení. Dnes odjíždím na chatu a vracím se až za 6 dní, takže mě prosím omluvte. A ještě bych chtěla řict, že pozastavuju objednávky dessů, protože krapet nestíhám, no... Tak se mějta, vrátím se k vám. Vaše B-eauty*

Nový kabátek blogu

27. května 2010 v 14:00 | B-eauty*
Oddělovač
Avatar oujé
Ahojky lidi, tak zde můžete vidět nový design. Je takový přírodní, nebezpečný, no prostě džungle :) Myslím, že se k tomuhle blogu hodí. O něco podobného jsem se snažila už delší dobu, tak se to konečně povedlo (trochu). Jinak jak je tam v záhlaví to graphic a art, tak to nejsou žádný odkazy, to má jenom znázorňovat o čem tenhle bloček je. Trochu mě trápí to menu, nedá se moc číst. No, stejně jsou tam jen nedůležité informace o mě, tak si to kdyžtak označíte a přečtete no... Hlavní menu je nahoře, v horním boxu, tam jsou odkazy na jednotlivé rubriky (no to je asi jasný no... :D) Jinak design jsem dělala včera odpoledne (spíš večer) a dodělala + nastavila dnes ráno (školu jsme měli až od 9:40, takže dobrý :)) Jinak abych se váz nezapoměla zeptat, jak se vám ten design líbí ?? Prosím upřímné názory, žádný "ááá dokonalej" a tak podobně a přitom si myslíte "no hnus". Prostě upřímný názor. No já vám hlavu neutrhnu. A ještě abyh neporušila ©, tak v menu jsou odkazy a dám je ještě semka :
Textura dřeva na lay : ZDE
Ostatní obrázky na lay : Google

Opravdu všechny ty obrázky kromě toho dřeva na pozadí, jsem vyhrabala na google, dobrý ne ?

Švédsko...

23. května 2010 v 16:49 | B-eauty*
Tak lidi, včera jsem se vrátila po 9 dnech ze Švédska. Jeli jsme tam se školou, kdo chtěl. Řeknu vám, je to úžasná země, z nich by si měli Češi brát příklad. Všichni jsou tam hrozně moc milý, každému pomůžou, přes noc se nechávají domy odemčené - nekrade se tam, nikde nenajdte pohozené odpadky, všude třídí odpad a u silnice nejsou žádné bilboardy... prostě krása. Proto je ve Švédsku nádherná, nedotčená příroda. Jinak kde jsem tam všude byla, takže v různých muzeích, např. v muzeu Husqarny, Volva, zápalek, lodi Vasa..., potom jsme viděla různé památky a významné stavby, prošla jsem se po rašeliništi, jezdila na kole a kánoi... zkrátka úžasný. Vě Švédsku nejsou Katolíci, ale protestanti, proto mají jiné kostely. Lidičky, jsem uchvácena, jesli budete někdy mít tu možnost navštívit Švédsko, vřele doporučuji. PS.: Fotografie dodám později, mám jich fakt dost :)

Něco o mé maličkosti....

12. května 2010 v 17:30 | B-eauty*
No tak abych tu napsala něco trochu o sobě. Jak už víte je mi 13 let, chodím druhým rokem na Gimnázium, ale to tu teď rozebí rat nebudu. Já jsem povahově dost nesmělá, s nikým se nezačnu jen tak bavit, to on musí začít se mnou. Když mě o něco požádáte tak vám to splním a nic nenamítám (toho moje kamarádka s radostí využívá). Nejsem takový ten typ co se hned urazí a jsem hodně citlivý člověk. S ostatnímy se nikdy moc nehádám. Nemám ráda, když se lidé hodnotí podle vzhledu, například, když k nám do třídy přišla nová spolužačka a představovala se nám, )nikdo s ní předtím nemluvil a všichni se uchechtávali a šeptali si pomluvy, ona je totiž tlustá. Moje nejlepší kamarádka tenkrát řekla : S takovým tlustým prasetem se přece nebudeme kamarádit, viď Evi ? (já jsem Eva), přišlo mi to tenkrát od ní celkem hnusný. Ukázalo se, že nová sploužačka je celkem vpohodě, ikdyž já jsem její jediná kamarádka, no.... Příjde mi hnusný odsuzovat lidi podle vzhledu, já taky nejsem žádná krasavice - dlouhé, hnědé vlasy, hnědé oči, brýle, spíš velký nos....žádná sláva. Ale já to neřeším. Podle mě nazáleží na vzhledu, ale na tom co má člověk unitř, obtazně řečeno, jakou má duši.
Tak tu bude asi vše, toť můj názor.
+ Přidávám svojí fotku (taková abstraktní, focená na chatě na zahradě)
Pozn.: Ta houpačka už křupla...pode mnou :D
Já

Návod na lay...

7. května 2010 v 18:10 | B-eauty*
Ahojky lidičky, tak jsem se rozhodla, že udělám návod na layout. No nevím, jestli je to moc srozumitelný, ale snaha se cení že... Pachtila jsem se s tim celkem dobu, takže nekrást a kopírovat prosím se zdrojem. A ještě upozorňuji, že někde tam nejsou háčky a čárky, to kvůli tomu že v Photoshopu nejdou psát. Návod je pro ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS.
Je to lay s mraky...s kouzelnými mraky...
Celý článek ↓

Něco málo o mně a blogování...

3. května 2010 v 19:28 | B-eauty*
Tak jsem se rozhodla, že napíšu něco málo o historii mého blogování.....K blogu jsem přšla kvůli kamarádkám, které měli blog, tak jsem si řekla, že to taky zkusím. Můj první blog měl adresu moje jméno a příjmení - což nebylo moc ideální, a byl o zvířatech - články zkopčené z wikipedie, velmi originální že...Tak dál, potom jsem si založila blog o Starověkém Egyptě ♥ (egyptstary.blog.cz) články opsané z knížek, nebo od někud skopírované, takže taky super... Pak jsem si založila blog w-e-l-c-o-m-e-t-o-m-y-b-l-o-g.blog.cz (naprosto úžasná adresa, já vím :D), jenže jsem tam napsala blbě E-mail, takže jsem to ani nemohla aktivovat (naštěstí). No a pak přišel na řadu blog welc0me.blog.cz, tak tu už by se možná dalo považovat za blog (pardon, BlOgíSeQ). Dávala jsem tam svojí "grafiku" (jesli se tomu dá tak říkat), dělala záhlaví na objednávku, dávala tam ale i takové příšernosti jako : KuSovKy (blééé), bleskovky (na co ?), trapné, pětislovné články, prosíkování o hlásQy v SONB, pixelky......prostě typ blog IN BloGíSeQ,  prostě blog na nic(ani se na něj nekoukejte..). Na ten blog nějakou dobu nepsala, ale po nějakých měsících jsem si myslela, že bych ho mohla trochu zkultivovat, jenže to už nešlo, to bych musela smazat naprosto všechno....Potom jsme si se sestrou založily blog o grafice graphic-dessy.blog.cz, tam ještě píšeme. A někdy v té době jsem si založila blog o Michaelovi Jacksonovi (mj-4ever.blog.cz), já vím, že je neoriginální blog o celebritě, jenže já Michaela stašně moc miluju...., moc na ten blog sice nepíšu, ale snažím se, aby byl alespoň trochu autorský..
V celém článku ukázka mé prvotné "grafiky" ↓

Nový lay

19. dubna 2010 v 18:28 | B-eauty*
Ahojky lidičky, tak jak jste si mohli všimnout, je zde nový kabátek. Né, že by se mi tamten nelíbil, ale tenhle je takový přírodnější. Mě osobně se celkem líbí. Inspirovala jsem se u Blanch.blog.cz (snad to nevadí), ikdyž to není vůbec poznat, protože ona má narozdíl odemě dokonalou grafiku :) A jakpak se dess líbí vám ? Pište prosím komenty, klidně i kritizujte a napište třeba co se vám nelíbí a já bych to zkusila upravit :)

Dnešní den....

15. dubna 2010 v 19:34 | B-eauty*
Ahojky lidi, tak jak se dneska máte ? Já celkem v pohodě, ve škole jsme psali nějaký divný Scio testy, který jsme psali i minulej rok, aby si oveřili, jak jsme se zlepšili či co :) To zase dopadne...Momentálně se učim novou skladbu na klavír a jaksi mi to moc nejde, no co se dá tělat. Jinak mějte se pěkně a užívejte si života :) Vaše B-eauty*

Hlásnete pro mě prosím ?? :)

6. dubna 2010 v 18:16 | B-eauty*
Ahojky lidi, strašně nutně bych potřebovala hlásnout v jedný grafický soutěži. Jsem tam se svým druhým blogem - mj-4ever.blog.cz. Trvá celej měsíc a ještě se klidně můžete přihlašovat (čím dřív, tím líp)
Jsem tam jako Lady.Jackson*, mj-4ever.blog.cz, soutěžící č.10 a soutěžím se svou "úžasnou" grafiku - s jedním layoutem (designem) a 6 avatary.
Jinak tady jsou výtvory s kterýma soutěžím )pozaor je to dost votřesný :D
tvorba : 1x lay FULL VIEW, 6y avatar, ..


Tak co vy na to ?? Jo a vím že je velice originální psát na ten dess people... :D

Takže hlasujte (pro mě) TADY :)
A jestli se chcete zapojit tak TADY :)

Mějte se  :) a předem díky :)

Pravidla k volným layům

6. dubna 2010 v 17:30 | B-eauty*
Pokud chcete jakýkoli volný lay, musíte dodržovat tato pravidla :

1. Neupravuj můj lay
2. Nemaž můj podpis
3. Nevydávej můj lay za svůj
4. Pokud si lay sám nastavíš, napiš mi to do komentářů k lay

Laye si nastavujete buďto sami, nebo vám je nastavuji já, na E-mail mi pošlete adresu blogu + heslo a já vám ho nastavím. Můj E-mail anonymni.tvor@seznam.cz
Toť vše :)
 
 

Reklama